מנדלה וציור אינטואיטיבי

הקורסים שלנו

ב"דרך הצבע-במעגל" מתקיימות, באופן שוטף, מגוון רחב של פעילויות מסוגים שונים. לימודי ציור מתמשכים למתחילים ולמתקדמים, סדנאות סופ"ש ומפגשים פרטניים.

קרא עוד

קורס מנדלה, 10 מפגשים

* לצייר קסם * ליצור שינוי * קבוצת תרגול ולימוד הכלים המיוחדים ליצירת מנדלה והתבוננות בסודות שהיא מגלה לנו. עשרה מפגשים, אחת לשבוע, בני שעתיים וחצי

קרא עוד

קורס מנדלה, העמקה

חקירה והעמקה לתלמידות ותיקות – להתבוננות, הקשבה ונוכחות. נילמד תבניות מנדלה נוספות ויחד איתן זוהי הזמנה לתהליכי עומק ונגיעה בחיי היום יום.

קרא עוד

אירועים פרטיים - מפגש חד פעמי

סדנה פרטית, למשפחות או קבוצות קטנות שמבקשות לערוך אירוע מיוחד שקשור למעגל החיים: יום הולדת לחברה, לבן/בת הזוג, בת מצווה בליווי נשות המשפחה, וגם - אזכרה לסבתא אהובה.

קרא עוד

ציור על אבנים ועל תיקים

סדנה חד פעמית בה נצייר על אבנים או על תיקים, לפי בחירתכם.

קרא עוד

ציור ״רטוב-על-רטוב״

שיטה לציור אינטואיטיבי בה מציירים בצבעים מהולים במים על ניר רטוב. נילמד לצייר ״מתוך חלום״ ולשחרר את הדפוסים הקדומים שלנו, שמביאים אותנו לצייר את ה״ציור הישן״. נילמד להתבונן בציור שמופיע מתוך משיכת הצבע על הדף.

קרא עוד

מפגש ב4 עיניים

אני מזמינה אותך לחלוק יחדיו את הרגע הזה, להיכרות מעמיקה יותר עם עולמינו הפנימי וזאת באמצעות ציור בצבעי מים או ביצירת מנדלות.

קרא עוד

מפגשי צוות - פעילות חוויתית לקבוצות

זוהי סדנה היוצרת מרחב בו יוצרים, לחוד וביחד, ומאפשרת ליצור שיח קבוצתי מקבל, מעודד ואוהב. העמקת הקשרים בין חברי הצוות, התבוננות בנושא המעסיק את המשתתפים, התנהלות בקבוצה.

קרא עוד

קורסים בזום